yükleniyor

Google Partners Nedir ?

Google Partners Nedir?

Google Partners üyeleri Google Partner rozeti kazanmayı hedeflemelidir. Kazandıkları rozeti internet siteleri ve pazarlama materyallerinde kullanabilirler. Ayrıca reklam verenlerin, ilgili alanlardaki uzmanlıkları sayesinde işlerini büyütecek rozetli ajansları bulmasını sağlayan Google İş Ortağı Arama'da gösterilebilirler.

Google Partners, reklam verenlerin internet de daha başarılı olmasını sağlamak için dijital pazarlama şirketleri ve profesyonellerine Google Ads ile ilgili kaynak, eğitim ve destek sağlar. Ajanslar; ücretsiz ürün sınavları ve sertifikaları, eğitim etkinlikleri, promosyon teklifleri ve ödülleri, profesyonel iş bağlantısı kurma ve diğer araçlar gibi çok sayıda ayrıcalıktan faydalanır.

Bu kılavuzda ajanslar, Google İş Ortağı ayrıcalıklarını öğrenecek, rozeti gösterme ve rozet hakkında konuşmayla ilgili bilgi edinecek ve rozeti potansiyel müşterilere bir Google İş Ortağı olduklarını göstermek için nasıl kullanabilecekleri hakkında ipuçları alabilecekler.

Google Partners üyesi olmakla rozetli olmanın farkı nedir?

Google Partners üyeleri ücretsiz ürün sınavlarına girip Google Ads sertifikası alabilir, eğitim etkinliklerine katılabilir ve promosyon tekliflerinden yararlanabilir. Rozeti kazandıklarında ise Google Ads ürünlerinde uzman olduklarını gösterebilir ve Google İş Ortağı Arama’da sundukları hizmetleri arayan potansiyel müşterilerle bağlantıya geçebilirler.

Partner rozetini kazanmak için yapılması gerekenler:

Partners şirket profili oluşturup bilgileri eksiksiz şekilde doldurun
Şirket profiliyle ilişkili bir üyenin Google Ads’de sertifika kazanmasını sağlayın
Yönettiğiniz hesaplarda gerekli tutarda harcama yapma koşulunu karşılayın
Müşterinizin ve ajansınızın büyümesini sağlayarak performansınızı kanıtlayın

Google Partner rozetini kazandıktan sonra Google Ads'de ki uzmanlık alanlarınıza dikkat çekebilirsiniz. Şu Google Ads ürünlerinde kampanya oluşturma, yönetme, ölçme ve optimize etmeye yönelik ileri düzey kavramları öğrenin:

Arama ağı reklamcılığı
Mobil reklamcılık
Video reklamcılığı
Görüntülü reklamcılık
Alışveriş reklamcılığı

Rozetli bir Google İş Ortağı olarak potansiyel müşterilerinize ajansınızın Google Ads konusunda uzmanlığını kanıtladığını gösterebilir ve bu sayede istediğiniz sonuçlara ulaşıp onlarla uzun vadeli ilişkiler kurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!