yükleniyor

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Türkiye ile Bölgesel Pazarda en iyi Ulusal Marka olmak.  Ulusal arenada kendine özgü bir kalite ve prensipler ile potansiyel bir pazarı olan marka olmak. Mesleki anlamda bölge de  örnek bir işletme olmak. İlk önce Ulusal ve Uluslar arası (Normları) kuralları kendi işletmemizde uygulama becerisini göstermek. İşletmenin sürekliliğini ahlaki yollardan sağlamak için azami gayret sarf etmek. Gazeteciliğin araç değil, amaç olarak yapılmasını ve bu yolla hem kişisel ve hem de toplumsal kalkınmanın olabileceğini göstermek.

Misyonumuz

Yerel ve Ulusal Medya ya yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Yerel gazetecilik ve reklamcılık için mesleki (etik değerlere) ahlaki bakışı ve insan kalitesini yükseltmek.  Yerel medya ile Ulusal Medya arasında. Yine Ulusal Medya ile Uluslar arası medya arasındaki uçurumları (Maddi-Manevi)  yok etmek için gereken çalışmaları yürütmek, katkı yapmak, Gazetecilik Mesleğinin Uluslar arası Standart ve kurallara ulaştırılması ve Mesleğin Saygınlığını arttırmak için her türlü Yasal girişimler ve Organizasyonlar içinde yer almak veya Yasal girişimlerin oluşmasına öncülük etmek. Portakal Haber-Reklamın yayın politikası Türklerin ve Türkçenin olduğu her yerde var olmaktır. %100 Türk sermayeli kuruluş olarak Türkiye’ye layık örnek bir firma olma bilincindedir.

Temel Değerlerimiz,
• Müşterilerimiz itici gücümüzdür, onlar için en üstün değerleri yaratırız.
• İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeyiz.
• Topluma ve ekonomiye katma değer sağlarız.
• Tek standardımız MÜKEMMELLİK'tir.

Kalite Anlayışımız

İnsanların kullandıkları ürünlerle ilgili talep ve beklentilerinin sürekli olarak değiştiği günümüzde, şirketimizde üretilen yazılım ve satılan ürünlerle ilgili talep ve beklentilerin en üst kalite seviyesinde karşılanması temel ilke olarak kabul edilmektedir.

Bu ilkeye bağlı kalınarak, müşterilerin tereddüt etmeden tercih edebilecekleri,

•Güvenli
•Standartlara uygun
•Estetik görünümlü
•Uygun maliyetli
ürünlerin bulundurulması hedeflenmektedir.

Kurbağa Ajans, bu hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlamak üzere tüm çalışanların katılımı ile sürekli kendini yenileyen bir firma olacaktır. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!